Meble kuchenne

Meble kuchenne

Kuchnie nowoczesne

W każdej kuchni ważna jest wygoda i ergonomia, którą staramy się łączyć z elegancją i ciekawą formą całości. Nowoczesna kuchnia to lakierowane fronty połączone ze stalą nierdzewną  często szkłem oraz pięknymi kolorami i wysokiej jakości materiałami. Bogaty wybór materiałów i kolorów i sposobów wykonania jak lakierowanie dodatki stali nierdzewnej szkła i wielu innych detali.

Kuchnia nowoczesna jest nie tylko wizytówką ale połączeniem  niebanalnych rozwiązań i kolorystyki oraz zastosowaniem materiałów ułatwiających utrzymanie jej w czystości.

Jeżeli więc szukasz wysokiej estetyki ergonomii  funkcjonalności i nowoczesnego wyglądu to my to zapewniamy.

Nasz projektant przygotuje dla Państwa projekt uwzględniając indywidualne wyobrażenia idealnej kuchni.

Kuchnie klasyczne

Kuchnia w klasycznym stylu charakteryzuje się ciepłą kolorystyką, naturalnymi wzorami drewna oraz  łagodnymi wzorami. Taka kuchnia jest miejscem spotkań domowników a tradycyjny styl ma tworzyć przytulną i rodzinną atmosferę.

Nasz projektant doradzi jak połączyć klasykę kuchni z resztą wystroju a nadać kuchni charakter funkcjonalność .

Klasyczny styl kuchni nie musi też oznaczać rezygnacji z nowoczesności np. nowoczesnego AGD. Nasz projektant wkomponuje niezbędne urządzenia wewnątrz szafek albo doradzi w wyborze odpowiedniego modelu w stylu retro, który przy zachowaniu wymaganych funkcjonalność idealnie współgra z całością kuchni.

Przygotujemy dla Państwa projekt uwzględniając indywidualne wyobrażenia idealnej kuchni.