Stwórz z nami projekt idealnej kuchni

Marzysz o pięknym projekcie kuchni? Dobrze trafiłeś ! Oferujemy bezpłatny projekt kuchni + wycenę

Stwórz z nami projekt idealnej kuchni

Umów się na spotkanie video z naszym projektantem w dogodnym terminie i bezpłatnie zaplanujcie, jak ma wyglądać Twoja kuchnia. Nasz projektant przygotuje projekt dostosowany do Twoich preferencji oraz możliwości. Stworzymy projekt, kompleksowo go z Tobą omówimy i wycenimy.  

Kuchnie nowoczesne

W każdej kuchni ważna jest wygoda i ergonomia, którą staramy się łączyć z elegancją i ciekawą formą całości. Nowoczesna kuchnia to lakierowane fronty połączone ze stalą nierdzewną  często szkłem oraz pięknymi kolorami i wysokiej jakości materiałami. Bogaty wybór materiałów i kolorów i sposobów wykonania jak lakierowanie dodatki stali nierdzewnej szkła i wielu innych detali.

Kuchnia nowoczesna jest nie tylko wizytówką ale połączeniem  niebanalnych rozwiązań i kolorystyki oraz zastosowaniem materiałów ułatwiających utrzymanie jej w czystości.

Jeżeli więc szukasz wysokiej estetyki ergonomii  funkcjonalności i nowoczesnego wyglądu to my to zapewniamy.

Nasz projektant przygotuje dla Państwa projekt uwzględniając indywidualne wyobrażenia idealnej kuchni.

Nowoczesna kuchnia lakierowana

Lakierowane meble kuchenne spotkamy w wersji z połyskiem lub matowej. Fronty lakierowane na wysoki połysk nadają wnętrzu luksusowy charakter, optycznie powiększają przestrzeń i ją rozjaśniają. Doskonale sprawdzą się w małej kuchni, a w dużej wzmocnią efekt przestronności. Fronty na wysoki połysk idealnie podkreślają geometryczne, proste formy, błyszczące powierzchnie odbijają światło i nadają wnętrzu głębi.

Z kolei fronty lakierowane w macie wpisują się w najnowsze trendy wnętrzarskie, pozwalają zaaranżować stonowaną, wyważoną, przytulną, a jednocześnie modną kuchenną przestrzeń. Delikatny mat jest przyjazny w użytkowaniu – odciski palców i zabrudzenia są na nim mniej widoczne niż na powierzchniach na wysoki połysk.

Call Now Button