Etapy powstawania idealnej kuchni

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zapotrzebowaniu na zabudowy realizowane zgodnie z indywidualnym projektem oferujemy szeroki asortyment mebli na zamówienie.

Etapy powstawania idealnej kuchni

Projektowanie kuchni wymaga rozważenia wielu istotnych aspektów: na początku sam układ mebli, ich ilość, styl i rozmieszczenie, potem dobór kolorów tekstur i materiałów a na koniec zostają charakterystyczne dodatki i akcenty. Idealna kuchnia powstaje w myśl zasady od ogółu do szczegółu. Sam proces projektowania wymaga przejścia przez wiele różnych kroków, a jednym z najprostszych sposobów na obejrzenie realistycznej repliki Waszego projektu jest stworzenie planu 3D. Takie plany, stworzone przez architektów, zapewnią nie tylko wyraźny obraz tego, jak pomieszczenie będzie wyglądało, ale umożliwiają także szczegółowy pomiar, dobór odpowiednich materiałów i palety kolorystycznej.

Kuchnie nowoczesne

W każdej kuchni ważna jest wygoda i ergonomia, którą staramy się łączyć z elegancją i ciekawą formą całości. Nowoczesna kuchnia to lakierowane fronty połączone ze stalą nierdzewną  często szkłem oraz pięknymi kolorami i wysokiej jakości materiałami. Bogaty wybór materiałów i kolorów i sposobów wykonania jak lakierowanie dodatki stali nierdzewnej szkła i wielu innych detali.

Kuchnia nowoczesna jest nie tylko wizytówką ale połączeniem  niebanalnych rozwiązań i kolorystyki oraz zastosowaniem materiałów ułatwiających utrzymanie jej w czystości.

Jeżeli więc szukasz wysokiej estetyki ergonomii  funkcjonalności i nowoczesnego wyglądu to my to zapewniamy.

Nasz projektant przygotuje dla Państwa projekt uwzględniając indywidualne wyobrażenia idealnej kuchni.

Nowoczesna kuchnia lakierowana

Lakierowane meble kuchenne spotkamy w wersji z połyskiem lub matowej. Fronty lakierowane na wysoki połysk nadają wnętrzu luksusowy charakter, optycznie powiększają przestrzeń i ją rozjaśniają. Doskonale sprawdzą się w małej kuchni, a w dużej wzmocnią efekt przestronności. Fronty na wysoki połysk idealnie podkreślają geometryczne, proste formy, błyszczące powierzchnie odbijają światło i nadają wnętrzu głębi.

Z kolei fronty lakierowane w macie wpisują się w najnowsze trendy wnętrzarskie, pozwalają zaaranżować stonowaną, wyważoną, przytulną, a jednocześnie modną kuchenną przestrzeń. Delikatny mat jest przyjazny w użytkowaniu – odciski palców i zabrudzenia są na nim mniej widoczne niż na powierzchniach na wysoki połysk.

Call Now Button